O nás

Ahojte!

Odmalička jsme vášniví chovatelé. Důvod proč vznikla Larra Nature je, že nám jako v 8 letech zemřela naše milovaná fenka cane corso na osteosarcom. Víme, že i kvůli nesprávné výživě ( granulím ).

Proto jsme se rozhodli vytvořit naturální produkty pro naše pejsky, které neobsahují žádnou chémii a jsou jen přírodně konzervované.

Naše hlavní myšlenka je zabezpečit zdravý a dlouhý život pro naše chlupáče. Krmivo má proto stejný název jako naše zesnulá fenka Larra. Snažíme se chovatelům poskytnout top kvalitu za rozumnou cenu.

Všechny suroviny obsažené v krmivu kupujeme výhradně od slovenských lokálních dodavatelů. Věříme, že psy jako i jiné zvířata dokážou zdravě prosperovat díky hlídaným kvalitním surovinám.

Receptury jsme vyskládali tak, aby byli prospěšné a citlivé k trávení většiny psů, jelikož dodržujeme potravinářskou kvalitu vstupních surovin vhodných i pro lidi. Naše granulky obsahuji více jak 50% masa, z obilnin obsahují jen rýži, jsou bez GMO a jiných chemických dochucovadel a konzervantů. Zakoupením všech našich produktů jde 5% z každého nákupu do slovenských útulků na pomoc pejskům.

 

Naďa a Ondrej Čisárovi

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.